Instagram

Takipçi Satın Al

İnstagram'da gerçek takipçi satın alarak markanızı büyütebilir, sosyal medyada söz sahibi olabilirsiniz.

  • Ortalama: 5/5
  • 128 Değerlendirme

İade ve İptal Şartları

İade ve İptal Şartları

Instagram

Takipçi Satın Al

İnstagram'da gerçek takipçi satın alarak markanızı büyütebilir, sosyal medyada söz sahibi olabilirsiniz.

  • Ortalama: 5/5
  • 128 Değerlendirme

whypersosyal.com Sipariş İade ve İptal Şartları
whypersosyal.com tarafından sunulan hizmetler tamamıyla otomatik sistemler üzerinden sunulmakta olup otomasyon sistemlerimiz şirketimizin politika ve şartlarına uygun olarak düzenlenmiştir.
Sistemlerimize ve şirketimizin koşul ve/veya şartlarına uygun olarak ürün ve hizmetlerin iptal, iade şartları aşağıda düzenlenmiştir.
1- whypersosyal.com'nin sunmuş olduğu sosyal medya hizmetleri (takipçi, beğeni, yorum vb.) tamamıyla otomatik sistemler üzerinden sunulmaktadır.
2- Sistemler tarafından otomatik olarak başlatılan siparişlerde firmamızın politika ve şartları gereğince iptal ve/veya iade yapılamamaktadır.
3- Oluşturmuş olduğunuz siparişler tamamlanmadan müşterinin farklı bir firma ve/veya site üzerinden aynı hizmeti satın almasında doğacak olan bütün sorumluluk müşteriye aittir.
4- Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerde ilgili sosyal medya şirketleri tarafından yapılan güncelleme, sipariş oranında düşüş ve hesabınızın kapanmasından doğacak olan sorumlulukları firmamız kesinlikle kabul etmemektedir.
5- whypersosyal.com'ne yapılan ödemelerde herhangibi bir hukuki ve/veya ödeme sağlayıcısından gelen red, talep olduğu taktirde whypersosyal.com siparişinizi iptal etme hakkına sahiptir.
6- Aynı anda farklı firmalar ve/veya siteler üzerinden oluşturduğunuz siparişlerde beklenen ve/veya sipariş verilen tutarda takipçi, beğen, yorum gelmemesi durumunda iade durumu mümkün değildir.
7- Müşteri whypersosyal.com'ne vermiş olduğunuz bilgilerin doğru ve güncel olduğunu doğrulamak ile mükelleftir. Bu sebepten dolayı ortaya çıkan sorun, problemlerden whypersosyal.com sorumlu tutulamaz.
8- whypersosyal.com yapılan ödemeleri iade etmemektedir yapılan ödemeler site içi farklı bir hizmette kullanılması ve/veya kupon olarak geri alınması mümkündür.

Ana Sayfa
WhatsApp
Sipariş Sorgula